Planning en Schema's

 Beste leden,

De hier geplaatste wedstrijdschema's zijn de oorspronkelijke schema's die bij de start van het seizoen zijn gecommuniceerd. Schema's en planningen zijn aan verandering onderhevig. Deze veranderingen worden NIET bijgewerkt op deze site.

 

Trainingsschema

Overzicht Schema
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag

TijdVeld 1Veld 2Veld 3Veld 4Locatie
17:30 - 19:00Meiden B2Meiden B1 Dames 4Sporthal De Heuvel
17:45 - 18:45Mini Niveau 5/6 Sporthal De Heuvel
19:00 - 20:30C-mixDames 2Recreanten Dames 1Recreanten Dames 2Sporthal De Heuvel
20:30 - 22:00Heren 2Heren 1UitloopUitloopSporthal De Heuvel

TijdVeld 1Veld 2Veld 3Veld 4Locatie
18:00 - 19:30Meiden B 2Meiden B 1Dames 4 /Jongens ASporthal De Heuvel
18:30 - 20:00Dames 3Sporthal De Heuvel
19:30 - 21:00Dames 1 en 4Dames 1Sporthal De Heuvel

TijdVeld 1Veld 2Veld 3Veld 4Locatie
17:45 - 18:45CMV- Niveau 1Sporthal De Heuvel
17:45 - 19:00CMV- Niveau 3CMV Niveau 5/6Sporthal De Heuvel
19:00 - 20:30C-MixteamTrimvolleybalSporthal De Heuvel
19:30 - 21:00H2/ H3 /JA

TijdVeld 1Veld 2Veld 3Locatie
19:00 - 21:15Eerste wedstrijdrondeEerste wedstrijdrondeEerste wedstrijdrondeSporthal De Heuvel
21:15 - 23:00Tweede wedstrijdrondeTweede wedstrijdrondeTweede wedstrijdrondeSporthal De Heuvel

TijdVeld 1Veld 2Locatie
19:30 - 21:00Dames 2Sporthal De Horst (Horssen)

Rij- & Telschema

Jongens A
Jongens B
Mix team C
Meiden B
Meiden C1
Meiden C2

Wedstrijd RijdenTellenWassenLetter Spelers
1A + BEABenji Bexkens
2C + DFBBram van den Beld
3G + H + IGCCollin Pieters
4A + B + CHDDouwe Remijn
5E + FIEJesper de Weerd
6D + E + FAFMarcos Da Costa Calmon de Passos
7G + H + I BGMax Rubio Perales
8G + HCHMike Janssen
9I + DEISjoerd Bos
10A + B + CF

Wedstrijd RijdenTellenWassenLetter Spelers
1B + DAABart van Haaften
2A + CBB Basten Rubio Perales
3E + FCCJens Wijn
4B + DDDMike van Ingen
5G + AEEMilan Bexkens
6E + FFFStein ter Horst
7B + DGGThomas Vervoort
8E + FA
9G + AB
10B + CC

Wedstrijd RijdenTellenWassenLetter Spelers
1E + FAAJoris Bexkens
2A + BBBLars van den Heuvel
3G + HCCDaan Lamers
4C + DDDDemi Peperkamp
5E + FEEJoep Willems
6C + DFFSofie Brockhoff
7A + BGGSudenaz Turapoglu
8E + HHHGuus Willems
9G + HB
10C + DA
F + GC
A + BD

Wedstrijd RijdenTellenWassenLetter Spelers
1B + DAAEsmee Bourgonje
2A + HBBHanne van de Geijn
3E + FCCNoor van den Hazelkamp
4B + GDDTessa de Klerk
5C + FEEManon Meulenbelt
6D + GFFBianca Smeets
7D + EGGMaaike Swartjes
8C + FHHImke Willems
9A + HA
10B + EC

Wedstrijd RijdenTellenWassenLetter Spelers
1A + GAAPien Bouwman
2B + FBBJulide Kavalli
3D + GCCMara van Kol
4C + EDDTessa de Klerk
5B + FEEFemke Smits
6D + AFFSyrah van der Steen
7C + EGGBabet Verheiden
8D + FAHFamke Walraven
9B + GC
10A + CE

Wedstrijd RijdenTellenWassen LetterSpelers
1B + FGAAnieck Pouwel
2A + DIBDanaé van der Hoek
3C + HACDemi Holtermans
4G + H + IBDDewi van Dinter
5A + B + CCEIsabel Willems
6D + E + FDFJulia Regelink
7B + G EGLuna Remers
8A + G + HFHYana van Swam
9C + IGIZeynep Özdemir
10D + E + CH
A + HI
B + F + IE

Zaalwacht

DatumTijdTeam thuisTeam uitLocatiePouleCodeNaam

Oud papier

DatumTeam
21-07-2018Heren 1
18-08-2018Jongens A
15-09-2018Jongens B
20-10-2018C mix