WanneerWedstrijdenLocatie
28 October 19:30Boemerang Komeet DS 1 - Pegasus DS 8De Heuvel in Druten
28 October 19:30Boemerang Komeet DS 2 - Switch'87 DS 4De Heuvel in Druten
28 October 21:30Boemerang Komeet HS 1 - Trivos HS 4De Heuvel in Druten
02 November 20:00Xanthos HS 3 - Boemerang Komeet HS 1de Wanmolen in Zetten
04 November 19:30Heyendaal DS 11 - Boemerang Komeet DS 2Radboud Sportcentrum in Nijmegen
06 November 12:30Trivos JC 1 - Boemerang Komeet JC 1Sportcentrum Arcus in Wijchen
07 November 10:00Switch'87 N4 2 - Boemerang Komeet N4 1Sporthal Heuvelland in Groesbeek
07 November 10:50SIOK N4 1 - Boemerang Komeet N4 1Sporthal Heuvelland in Groesbeek
07 November 11:40Trivos N4 4 - Boemerang Komeet N4 1Sporthal Heuvelland in Groesbeek
07 November 12:30Boemerang Komeet N5 1 - Ikaros N5 2Sporthal Heuvelland in Groesbeek
07 November 13:20Pegasus N5 3 - Boemerang Komeet N5 1Sporthal Heuvelland in Groesbeek
07 November 14:10VoCASA N5 1 - Boemerang Komeet N5 1Sporthal Heuvelland in Groesbeek
11 November 19:30Boemerang Komeet DS 2 - Heyendaal DS 12De Heuvel in Druten
18 November 19:30Pegasus DS 9 - Boemerang Komeet DS 2Ark van Oost in Nijmegen
18 November 19:45Isala '77 DS 1 - Boemerang Komeet DS 1De Rosmolen in Beneden-leeuwen
18 November 21:30Boemerang Komeet HS 1 - Trivos HS 3De Heuvel in Druten
25 November 19:30Boemerang Komeet DS 1 - Pegasus DS 7De Heuvel in Druten
25 November 19:30Tweestroom HS 1 - Boemerang Komeet HS 1Sporthal Walburgen in Gendt
27 November 11:00Boemerang Komeet JC 1 - TiVoC JC 1De Heuvel in Druten
28 November 00:00Boemerang Komeet N4 2 - Ikaros N4 1Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 10:00Ikaros N4 2 - Boemerang Komeet N4 1Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 10:00Ikaros N5 2 - Boemerang Komeet N5 1Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 10:25Boemerang Komeet N4 1 - VoCASA N4 1Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 10:25Touché N4 2 - Boemerang Komeet N4 2Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 10:25Boemerang Komeet N5 1 - Atalante/Blok N5 1Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 11:15Boemerang Komeet N4 1 - Tweestroom N4 1Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 11:15Switch'87 N4 1 - Boemerang Komeet N4 2Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 11:15Switch'87 N5 2 - Boemerang Komeet N5 1Sporthal Walburgen in Gendt
28 November 12:05Atalante/Blok N4 1 - Boemerang Komeet N4 2Sporthal Walburgen in Gendt
02 December 19:15Ikaros DS 2 - Boemerang Komeet DS 1Biga in Groesbeek
02 December 21:30Pegasus DS 11 - Boemerang Komeet DS 2Ark van Oost in Nijmegen
04 December 12:15Pegasus JC 1 - Boemerang Komeet JC 1Ark van Oost in Nijmegen
09 December 19:30Boemerang Komeet DS 1 - Kidang DS 5De Heuvel in Druten
09 December 21:30Trivos DS 6 - Boemerang Komeet DS 2Sportcentrum Arcus in Wijchen
09 December 21:30Boemerang Komeet HS 1 - Ikaros HS 1De Heuvel in Druten
11 December 00:00VoCASA N4 2 - Boemerang Komeet N4 2De Heuvel in Druten
11 December 00:00Volamie N4 1 - Boemerang Komeet N4 2De Heuvel in Druten
11 December 10:15Kidang N4 2 - Boemerang Komeet N4 2De Heuvel in Druten
11 December 10:25Boemerang Komeet N4 1 - Ikaros N4 3De Heuvel in Druten
11 December 10:50Boemerang Komeet N5 1 - VoCASA N5 1De Heuvel in Druten
11 December 11:05Ikaros N4 1 - Boemerang Komeet N4 2De Heuvel in Druten
11 December 11:15Boemerang Komeet N4 1 - Switch'87 N4 2De Heuvel in Druten
11 December 12:30Boemerang Komeet N5 1 - Pegasus N5 3De Heuvel in Druten
16 December 20:00Boemerang Komeet DS 2 - Touché DS 1De Heuvel in Druten
18 December 11:00Boemerang Komeet JC 1 - Pegasus JC 1De Heuvel in Druten
13 January 19:30Boemerang Komeet DS 2 - Tweestroom DS 3De Heuvel in Druten
13 January 21:30Pegasus DS 8 - Boemerang Komeet DS 1Ark van Oost in Nijmegen
13 January 21:30Trivos HS 4 - Boemerang Komeet HS 1Sportcentrum Arcus in Wijchen
20 January 19:30Boemerang Komeet DS 1 - Ikaros DS 2De Heuvel in Druten
20 January 20:30Kidang DS 8 - Boemerang Komeet DS 2De Bongerd in Bemmel
20 January 21:30Boemerang Komeet HS 1 - Xanthos HS 3De Heuvel in Druten
27 January 19:30Switch'87 DS 2 - Boemerang Komeet DS 1De Duffelt in Millingen aan de rijn
27 January 19:30Boemerang Komeet DS 2 - Pegasus DS 11De Heuvel in Druten
27 January 19:30Pegasus HS 6 - Boemerang Komeet HS 1Ark van Oost in Nijmegen
03 February 19:30Boemerang Komeet DS 1 - Switch'87 DS 2De Heuvel in Druten
03 February 19:30Boemerang Komeet HS 1 - Pegasus HS 6De Heuvel in Druten
03 February 21:30Boemerang Komeet DS 2 - Hexagon DS 1De Heuvel in Druten
10 February 19:30Switch'87 DS 4 - Boemerang Komeet DS 2De Duffelt in Millingen aan de rijn
17 February 19:30Boemerang Komeet DS 2 - Heyendaal DS 11De Heuvel in Druten
17 February 19:30Trivos HS 3 - Boemerang Komeet HS 1Sportcentrum Arcus in Wijchen